Family Suite

Otelimizde 2 adet Family Suite bulunmaktadır, 2 kişilik yatak ve ayrı odada tek kişilik bir adet yatak olmak üzere 3 kişilik konaklamaya müsaittir.

Frenchroom

Otelimizde 11 adet Frenchroom odamız bulunmaktadır, 2 kişilik konaklamaya müsaittir.

Tripleroom

Otelimizde 9 adet Tripleroom Odamız bulunmaktadır, 2 kişilik yatak ve tek kişilik bir adet yatak olmak üzere 3 kişilik konaklamaya müsaittir.

Twinrooms

Otelimizde 9 adet Twinroom Odamız bulunmaktadır, 2 adet tek kişilik yatak bulunan odamız 2 kişilik konaklamaya müsaittir.

KAŞ MARİN HOTELE HOŞGELDİNİZ!

Doğa ile tarihinin, mavi ile yeşilin insanoğluna sunduğu, mucizenin gerçeğe dönüştüğü muhteşem bir tatil adresi...

Şimdi Kaş'ın güzelliklerini Kaş Marin Otel'in konumu, konforu ve kusursuz servisi ile yaşamanın tam zamanı...

Tarihçemiz

Kaş’ın hemen çıkışındaki deniz fenerinin yanına, sırtını dağa kucağını Akdeniz’e açmış konumu ile bundan 20 sene önce ustaca konumlanmış bir mimarinin gelişimidir. Kaş Marin Hotel adı altında 5 sene önce yenilendikten sonra, kendi özel plajı ile Kaş’ta eşi bulunmaz bir tatil yerine dönüşmüştür. Sayısız insanın, gençlerin, çocukların, yaşlıların ve yurtdışından gelen misafirlerin unutmadığı tekrar tekrar gelmek istediği Kaş Marin Hotel olarak bugüne kadar tüm ziyaretçilerinin düşüncelerini, isteklerini ve duygularını ciddiye almamız, bu da otelimizin gelişimine büyük katkı sağlamıştır. Kaş Marin Hotel sayısız dost kazanmış ve dost kazanmaya devam edecek bir şekilde de en iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

ASANSÖR

HAVUZ

RESTAURANT

YEŞİL ALAN

İKRAMLAR

WİFİ