Aile Odası

Otelimizde 2 adet Family Suite bulunmaktadır, 2 kişilik yatak ve ayrı odada tek kişilik bir adet yatak olmak üzere 3 kişilik konaklamaya müsaittir.

Standart Çift Kişilik Oda

Otelimizde 11 adet Frenchroom odamız bulunmaktadır, 2 kişilik konaklamaya müsaittir.

Standart Üç Kişilik Oda

Otelimizde 9 adet Tripleroom Odamız bulunmaktadır, 2 kişilik yatak ve tek kişilik bir adet yatak olmak üzere 3 kişilik konaklamaya müsaittir.

Ekonomik İki Tek Yataklı Oda

Otelimizde 9 adet Twinroom Odamız bulunmaktadır, 2 adet tek kişilik yatak bulunan odamız 2 kişilik konaklamaya müsaittir.

Deluxe Oda Jakuzuli

Otelimizde Deluxe Jakuzili Suite Oda Mevcuttur. 2 kişilik yatak ve tek kişilik bir adet yatak olmak üzere 3 kişilik konaklamaya müsaittir.

KAŞ MARİN HOTEL

Doğa ile tarihin, mavi ile yeşilin buluştuğu, mucizenin gerçeğe dönüştüğü muhteşem bir tatil adresi.

Hakkımızda

KAŞ MARİN HOTEL

Kaş Marina’ya komşu lokasyonda konumlanan Kaş Marin Hotel, 2022 yılında el değiştirerek bölgenin Akdeniz mimari çizgilerini taşıyan modern tasarımı ile yenilenmiştir. Muhteşem açık deniz, yarımada ve Kaş manzaralarına hakim otelimizde güne zengin açık büfe kahvaltı seçenekleri ile başlayarak, otelimize ait özel yüzme havuzu ve plaj alanlarımızda tatilinizin tadını çıkartacaksınız. Yüksek hizmet kalitesi ve temizlik standartlarını ilke edinmiş aile dostu tesisimizde harika bir tatil sizi bekliyor.

PLAJ

HAVUZ

RESTAURANT

YEŞİL ALAN

İKRAMLAR

WİFİ
KaşMarin Otel
Çevrimiçi
KaşMarin Otel
Bu güne özel indirimli fiyatlar için aşağıdaki WhatsApp Sohbet butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Web Sitemize Özel Fiyatlar İçin İletişime Geçin.
16:17
Whatsapp Sohbet